Последни публикации

Страници: [1] 2 3 4 ... 10
1
Състезания по Математика / Re: Австралийско Кенгуру 2017 - AMC 2017
« Последна публикация от kod - Вчера в 16:34 »
Благодаря Дидева
2
Нямам представа какви са наградите и дали изобщо има такива,и ние сме първи клас и с нетърпение очакваме резултата...
Награди със сигурност трябва да има, но дано някой каже как се определят и какви са. На математика без граници спечелихме злато.
3
Нямам представа какви са наградите и дали изобщо има такива,и ние сме първи клас и с нетърпение очакваме резултата...
4
75 точки е максимума за състезанието,от кой град сте? Нашите резултати още не са излязли...
От Бургас. Учителката, която го записва, е получила мейл. На него пише, че точките са му 72. Ако максимума е 75 значи би трябвало да печели медал, нали?  :ole
5
Резултатите са излезнали. Учителката на детето ми е получила писмо, в което пише, че има 72 точки. Аз не мога да разбера какъв е максималният брой точки и печели ли нещо от състезанието? Първи клас е.
75 точки е максимума за състезанието,от кой град сте? Нашите резултати още не са излязли...
6
Резултатите са излезнали. Учителката на детето ми е получила писмо, в което пише, че има 72 точки. Аз не мога да разбера какъв е максималният брой точки и печели ли нещо от състезанието? Първи клас е.
7
Според СМБ Плевен и СМБ Русе отгворите на задача 8 за 1 клас са различни ?!?!?! Това е СМЕШНО !  :2guns:

Да и аз това видях...
8
Според СМБ Плевен и СМБ Русе отгворите на задача 8 за 1 клас са различни ?!?!?! Това е СМЕШНО !  :2guns:
9
Не мога да си обясня, защо на 10-та задача за 5-ти клас, след като в задачата се търсят, цитирам - "С какви размери и по колко квадратчета са получили двамата?", а именно:
- Размерите на квадратчетата;
- Броя на квадратчетата.
В дадения отговор на задачата не се присъждат точки, за намиране размерите на квадратчетата.
10
Да, и аз мисля че има грешка, ръчичките също са правоъгълници.
Страници: [1] 2 3 4 ... 10