0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Ant12

  • 234
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #14 -: 22.10.2014, 10:02 »
Току-що националният отбор по астрономия се завърна от олимпиадата в Киргизстан.
Трима от медалистите, в това число и златния, са от СМГ!
http://olympicbg.org/astronomy.html

Браво на осмокласника!!! Изключително постижение!!!

Златен медал от международна олимпиада, по каквато и да е дисциплина, спечелен на тази възраст в конкуренция с няколко години по-големи ученици, е постижение, което е по силите на много малко деца по света. 
*

Неактивен kat33

  • 41
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #15 -: 11.11.2014, 12:30 »
Може ли някой да даде мнение за преподавателят по история в СМГ Калина Цонева.Благодаря Ви.

Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #16 -: 11.11.2014, 13:06 »
Детето много я харесва

*

Неактивен kat33

  • 41
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #17 -: 11.11.2014, 13:12 »
Не знам Вашето дете от кой клас е но моят син влиза със страх в нейният час.Ще подавам жалба срещу нея и затова ме интересува мнението на други ученици за нея.

Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #18 -: 11.11.2014, 13:18 »
Аз лично преди да подам жалба бих поговорила с класната. Ние сме 5 клас и нямаме проблеми с никой учител досега

*

Неактивен kat33

  • 41
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #19 -: 11.11.2014, 13:20 »
Да ние утре имаме среща с класната ръководителка.

*

Неактивен kat33

  • 41
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #20 -: 11.11.2014, 13:22 »
Ние също сме 5 клас нямаме проблем с никой друг учител детето ми е скромно и доста притеснително а тази госпожа си позволява да ги нарича тъпанари и олигофрени а начинът и на оценяване е под всякаква критика просто нямам думи.

*

KOD

Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #21 -: 11.11.2014, 14:35 »
Хихи, то и с г-н Тлаченски уж така изглеждаше да е, но реално като вникнеше човек как се държат хлапетата в часа на човека и ставаше по-различна цялостната ситуация.
В смисъл - не познавам госпожата, но когато явно утвърден учител в добро училище си позволява подобни епитети, може би родителите трябва да са доволни, че даскалката си сдържа нервите и не е тръгнала да ги налага с бухалка по канчетата :)

*

Неактивен kat33

  • 41
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #22 -: 11.11.2014, 14:53 »
Не знаете ситуацията затова не говорете.

Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #23 -: 11.11.2014, 15:11 »
Понеже всеки родител знае това, което му е казало детето, то е ясно, че информацията е субективна. Ето, че на мен са ми казвали само хубави неща за Цонева. Имаме само една оценка от писмено изпитване и е обективна. Знам още, че искала да се отговаря кратко и ясно, и че трябвало да имат време за игра. Така, че моето дете я харесва, а аз няма как да знам каква учителка е, защото не присъствам в часовете.

*

Неактивен kat33

  • 41
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #24 -: 11.11.2014, 15:20 »
Синът ми е приет в първите сто не е от тези деца които са влезнали с пари под масата пълен отличник по останалите предмети и много спокойно и ученолюбиво дете медалист по шах .За да стигна до това решение я потърпях един месец .В техният клас има дете което е син на учителка която преподава в смг и си прави каквото иска и него не смее да го закачат.Изпитва въпросното дете и то нищо не знае изпитва моят син който и казва цялата точка без едно  изречение и слаба оценка а на него нищо.Самото дете застава пред класа и казва майка ми е учителка тук и аз мога да си правя каквото искам.Оценка че нищо не знае няма.Недейте заема позиция без да знаете.Това че е смг не означава че в него всички са безгрешни.А на мен ми е ясно че има и такива деца и то са тези които не са влезнали по стандартният начин а по другият и то те са тези които пречат.
« Последна редакция: 11.11.2014, 15:27 от kat33 »

Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #25 -: 11.11.2014, 15:33 »
Ясно  вие сте в руската паралелка и от други майки чух, че при вас не е добра атмосферата, но аз тук само си казах това, което е споделило моето дете, не съм заемала позиция. Казах само, че нито вие, нито аз сме очевидци.

*

Неактивен kat33

  • 41
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #26 -: 11.11.2014, 15:42 »
Това което написах е за Крис не за Вас .Да от руската паралелка сме защото така решихме че ще му е по лесно.Но отношението и към децата е потресаващо и има двоен стандарт защото има 5- 6 деца влезнали по друг начин.

*

Неактивен kat33

  • 41
Re:СМГ - мнения и коментари
« Отговор #27 -: 11.11.2014, 15:44 »
Просто исках да попитам за други мнения благодаря Ви че отделихте от времето си за коментар а що се отнася утре имам среща с класната и ще разговаряме.