0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

« Последна редакция: 3.11.2014, 13:49 от КрИс »


*

KOD

Много силни резултати на първите трима от 7-ми клас в Пловдив.
И тримата са с по-добър резултат от първия в 8 клас в областта.
Браво.

Изобщо резултатите в седми клас , дотук са по-високи от тези в осми клас, естествено без София.

*

Неактивен dalia

  • 80
 Всяка година отбелязваме този феномен, 7 клас да са с по-високи постижения от 8 клас, когато се състезават с общи теми. Може би организираната подготовка за матури и по-високата концентрация си казват думата. Отделно 8 клас е силно езиково насочена дори в математически ориентираните училища.

Изобщо резултатите в седми клас , дотук са по-високи от тези в осми клас, естествено без София.
Ако гледаме най-високия резултат, Русе и Варна и също трябва да са включени в " естествено". Другите не съм ги сравнявала.
Резултатите от СМГ ще са най-интересни, доколкото там отидоха доста състезатели, както от други столични училища, така и от провинцията.
« Последна редакция: 3.11.2014, 20:05 от Дидева »

В някои учелеща в София има квестори, които когато били попитани от децата какво е меридиан те казвали окръжност.Затова някои учители направили контестация и решили, че Ще дадът 7 точки на всеки, който е отговорил Г или Д(тема 5-6 клас а и 3-4клас)

*

Неактивен hrisi

  • 27
На задача 18 за 5-6 клас аз получих "г" но отговора е "в". А вие какво мислите?

Ако гледаме най-високия резултат, Русе и Варна и също трябва да са включени в " естествено". Другите не съм ги сравнявала.
Резултатите от СМГ ще са най-интересни, доколкото там отидоха доста състезатели, както от други столични училища, така и от провинцията.
За Варна не си права осмокласникът на първо място е с точно такъв резултат както и седмокласника-153т., а вторият е с 127 т. За Русе наистина великолепен резултат на първия осмокласник, но следващите са с по-ниски резултати от седмокласниците
« Последна редакция: 3.11.2014, 21:11 от Pomakova »

На задача 18 за 5-6 клас аз получих "г" но отговора е "в". А вие какво мислите?

А каква е задачата?

За Варна не си права осмокласникът на първо място е с точно такъв резултат както и седмокласника-153т., а вторият е с 127 т. За Русе наистина великолепен резултат на първия осмокласник, но следващите са с по-ниски резултати от седмокласниците
Хайде малко да четем внимателно. Или гледаме различни резултати, или аз нещо недовиждам.
Във Варна Златина е със 153 точки, а Димитър Опърлаков е със 152. Момчето е със страхотен резултат, но в момента сравняваме осми и седми клас по абсолютни  резултати, нали?
Що се отнася до втория, третия и т. н....
Ако си ме чела внимателно, щеше да обърнеш внимание, че визирам единствено и само първите места ( най-високите резултати във всяка група).
« Последна редакция: 3.11.2014, 21:59 от Дидева »

В някои учелеща в София има квестори, които когато били попитани от децата какво е меридиан те казвали окръжност.Затова някои учители направили контестация и решили, че Ще дадът 7 точки на всеки, който е отговорил Г или Д(тема 5-6 клас а и 3-4клас)
В 5 и 6 клас децата трябва да са учили вече какво е меридиан, а не да питат квесторите.

В 5 и 6 клас децата трябва да са учили вече какво е меридиан, а не да питат квесторите.
Да но когато тези от 3 и 4 питат те казват "Ако някой не е разбрал...
"