0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Резултати от 107-мо ОУ :smiley:
*

KOD

Резултати от 107-мо ОУ :smiley:

Благодаря.
Ехаа, най-накрая максимален резултат в 4 клас, супер :)

Pipilota, налага се да ти премахна втори пост от темата.
Въпросите, които повдигаш са сериозни, но без да се обиждаш - не са за тази тема.
Ако искаш да ги коментираме, моля пусни отделна тема, в която оформи твоята позиция по проблема с развитието на талантите в провинцията.
Не приемай премахването на постовете като неуважение, просто не им е тук мястото.
Ще ти изпратя на лично съобщение съдържанието на 2-та ти премахнати поста ако решиш да ползваш фрагменти от тях за нова тема.
Крис
« Последна редакция: 11.12.2014, 22:30 от КрИс »

Крис, моля да бъда извинена и благодаря за Вашата коректност! Спокоен и успешен ден!

« Последна редакция: 12.12.2014, 11:10 от maria111 »

Сега видях, че има опция за качване на файл. Ето и резултатите от ЧОУ Света София.

*

KOD

Супер, благодаря.
След малко ще ги прикача към 1-ви пост

*

KOD

Хмм, изненадаха ме класовете, от които се интересувам най-много.
Към момента, в 7-ми клас има само 2 максимални резултата от по 60 точки, а в 8-ми -  само един.

*

KOD


Затова пък с 54 т. /3-ти резултат/ще са 20-30 деца.
Трябвало е още една по-трудна задачка от 3 т. за да отсеят третото място.
« Последна редакция: 12.12.2014, 14:53 от Masteria »

*

KOD

Да, определено.

Бройка на медалите досега в 7 клас:

60 точки - 2
57 точки - 5
54 точки - 17

Третото място е леко пренаселено


В 8-ми клас, след бърз преглед, от досега излезлите резултати виждам само:

60 точки - 1
54 точки - 4
« Последна редакция: 12.12.2014, 15:07 от КрИс »

При четвъртокласниците също изглежда интересно...един максимален резултат, дали не им дойдоха труднички задачките?

*

KOD

Е защо...
Няма необходимост да има винаги максимални резултати, даже напротив.
Според мен, добре е всички теми да са свръх силите на участниците, няма лошо в това да спечелиш състезание с решени 12, 13 или 14 от 15 задачи.
Лошото е да има много състезатели, скупчени на някое стъпало.

Всъщност не знам, надолу как са резултатите?

И при пети клас засега не виждам много първи места, в Габрово има две, и в София може би четири. :) Май не са били лесни задачите, както си помислих, като видях, че моят петокласник ги е решил всичките, след като на СМТ се изложи. Баща му му обеща една игра за плейстейшъна, ако е в челната тройка на Салабашев и той взе, че закова първо място. Е, как да не си мисли човек, че расте материално поколение.