0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

ПП - От по-интересните места като че ли остана само Варна.
На сайта на тамошното МъГъ пише:
Резултатите на учениците, явили се в град Варна, ще бъдат обявени на 12.12.2014г. след 17:00ч.
След 17 часа в петък други неща се правят обикновено, да видим дали ще спазят обещанието или ще отложат за следващата седмица.
A СМГ-ейци не се ли явяват на това състезание? В смисъл - знам, че не се провежда в СМГ, но учениците не се ли явяват в други училища?

Е защо...
Няма необходимост да има винаги максимални резултати, даже напротив.
Според мен, добре е всички теми да са свръх силите на участниците, няма лошо в това да спечелиш състезание с решени 12, 13 или 14 от 15 задачи.
Лошото е да има много състезатели, скупчени на някое стъпало.

Всъщност не знам, надолу как са резултатите?
.
И аз мисля по абсолютно същия начин - само вижте макс резултати при 6-ти клас - не помня да е имало подобни на Салабашев

A СМГ-ейци не се ли явяват на това състезание? В смисъл - знам, че не се провежда в СМГ, но учениците не се ли явяват в други училища?
СМГ-ейци са се явили в 125 СОУ, НПМГ, 107 ОУ.

Вероятно заради курсовете им е сложно да се провежда в СМГ. Не че има толкова голямо значение, но предполагам, че на децата би им било по-спокойно да са в собственото си училище.

Вероятно заради курсовете им е сложно да се провежда в СМГ. Не че има толкова голямо значение, но предполагам, че на децата би им било по-спокойно да са в собственото си училище.
Дори на СМТ, на което и СМГ е организатор - СМГ-ейци бяха изпратени в "близкото" 125 СОУ!?

След 17 часа в петък други неща се правят обикновено, да видим дали ще спазят обещанието или ще отложат за следващата седмица.
Би трябвало да го спазят. Те винаги късно в петък качват резултати, че да не ги тревожат разни родителски обаждания преди почивните дни.
И аз мисля по абсолютно същия начин - само вижте макс резултати при 6-ти клас - не помня да е имало подобни на Салабашев
И повече е имало. Стига варненци да не извадят и те 13-14 максимални.
http://www.math.bas.bg/salabashev/htm/2012_6.htm

Би трябвало да го спазят. Те винаги късно в петък качват резултати, че да не ги тревожат разни родителски обаждания преди почивните дни.И повече е имало. Стига варненци да не извадят и те 13-14 максимални.
http://www.math.bas.bg/salabashev/htm/2012_6.htm[/url
По разговори между съученици макс резултати са само два (имам в предвид сред учащите в МГ) - отговор Г на седма задача е объркал някои от водещите математици - това ми каза детето понеделник като се прибра от у-ще

*

KOD

Би трябвало да го спазят. Те винаги късно в петък качват резултати, че да не ги тревожат разни родителски обаждания преди почивните дни.

Мдааа, интелигентно, не ми беше хрумнало, но ми допада подхода :)



*

Неактивен vesii

  • 59
Още хора с 54 т. Поздравления на спечелилите, но наистина трябваше задачите да са по - легулярно разпределени! Отново поздравления!

това не са пълните резултати за Варна

*

KOD

Да, нищо съществено този път в 7 - 8 клас във Варна.
Хм, като че ли не виждам резултат 57 точки в 8 клас?

В този случай, след златния медал на Богдан с 60 точки, сребърните медали трябва да са за 4-мата състезатели с 54 точки, а бронзовите отиват в тези с 51 точки?
Има ли някъде резултат 57 точки, който съм пропуснал?

Окончателно би следвало:
7 клас:
60 точки - 2
57 точки - 5
54 точки - 20

8 клас:
60 точки - 1
54 точки - 4
51 точки - 6
« Последна редакция: 12.12.2014, 18:03 от КрИс »