0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Опитвам се да следя изнесените резултати по градове. Досега не съм видяла 60точки в 4-ти клас. Или има и просто аз не ги виждам?
Има. Не сте ги видели.
*

KOD

Има един максимален резултат в 4 клас.

Има един максимален резултат в 4 клас.
В 107-мо СОУ
http://www.107ou.com/

*

KOD

Резултати от Кърджали - прикачени към поста

 Eто какво е излязло на сайта на организаторите за Салабашев! Не знам дали сте го видели. Награди!
http://www.math.bas.bg/salabashev/pdf/evrostar2014.pdf

*

KOD

Напълно безполезна реклама...
Внимателен прочит навежда на мисълта, че това са вътрешни награди за самото училище.
Не виждам полза да се рекламира това школо чрез официалния сайт на Салабашев.
Наградите са все едно - победителят в 6 клас получава право да дойде да поучи един срок в СМГ.. После да си ходи откъдето е дошъл... 
Много ценно, няма що.
Отделно, преди 2 години същото училище се опита да привлече математици с по-дълъг срок като награда, неуспешно помоему.

*

KOD

Някой с по-добра памет да припомни моля:
Имало ли е досега година, в която националното класиране да не е излизало до Коледните празници?

Някой с по-добра памет да припомни моля:
Имало ли е досега година, в която националното класиране да не е излизало до Коледните празници?
Да. За 2008 и 2009 със сигурност излязоха след Нова година. Но пък миналата година са излезли на 20 декември. Нещо ми се върти в главата, че днес трябваше да има национално класиране, но може и да греша.

*

KOD

Годината определено не завършва мажорно в организационен план...
Такава празнична честитка ми е на върха на езика за Вивакогнита, но ще си я задържа засега :)
Сега и Салабашев се замота повече от необходимото...

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
В бг-мама нали 24 -ти писахте, че ще е Денят. Някъде между сармичките, ошафа, боб чорбата и подготовката за празниците някой щял да публикува резултатите. Да видим

Пишеше ,че на 24.12.2014 ще покажат класирането, но това съобщение е изчезнало. Миналата година беше преди Коледа!!!

В сайта на Данибон в първите публикации за състезанието беше посочено, че националното класиране ще бъде публикувано на сайта на организаторите след 24.12.2014г.
« Последна редакция: 23.12.2014, 20:24 от КрИс »

ТАЗИ ГОДИНА ЩЕ ИМА ЛИ МЕДАЛИ

ТАЗИ ГОДИНА ЩЕ ИМА ЛИ МЕДАЛИ

Да, ще има.
Моля, не пиши само с главни букви.