0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.


Кога излизат резултатите от състезанието,кога са контестациите, могат ли да се подавт по интертет(ако решим да пътуваме) и кога е награждаването?

*

KOD

Утре...
Освен ако нещо е променено в досегашния регламент. Все пак, за първа година е състезанието с новото име и регламент, възможни са всякакви промени.

Благодаря!

*

Неактивен gerka

  • 24
По принцип не ходя да гледам работи. Каквото- такова.
Утре малкия ми син има рожден ден, а освен това вечерта сме на сватба. Предчувствам как в 12,15 вече ще сме превключили групово на купонджийска вълна.

gerka честит ви рожденик :)
моят син ми се оплака, че не му е стигнало времето нещо.....
5-6 клас като отговори е получил 1-В, 2-С, 3-С, 4-С, 5-А, 6-отг.7 и на 7-ма задача а/ 1, б/ 3, в/ невъзм.
Имал и задачите, но бързали да си хванат наобратно автобуса  и каза, че по-късно ще ми ги щракне и ще ми ги пусне. По неговите думи и на другите деца времето се е оказало недостатъчно.

*

Неактивен gerka

  • 24
Палечко, Благодаря ти.
И на моя шестокласник не е стигнало времето, защото му е потекла кръв от носа и 15-20 минути се е оправял в тоалетните. Резултатите му се разминават с вашите в зад. 3 - дал е отговор D, зад.5 - дал е отговор В, и на зад. 7, б/ 4.
Не претендирам, че са верни, не ги е решавал отново, нито сверявал.
Първокласника излезе 30 минути по- рано. Не е решил 10-та ,а 5- та е грешна.

Това е рекапитулацията при нас.
Опъваме се , почивка и отиваме на сватбата.

Аааааа той и моя син нито е проверявал, нито нищо - каза, че сега спокойно в автобуса щял да ги погледне отново. Дано е добре детето - каквото направили, направили. Но понеже моето знае, че във форума се коментира и обикновено се стига до верните отговори, ми издиктува това, което е писал :)

*

KOD

7-8 клас примерни отговори
1 D
2 C
3 B
4 E
5 B
6 6
7 ???

*

Неактивен gorkia

  • 43
  • Пол: Мъж
gerka честит ви рожденик :)
моят син ми се оплака, че не му е стигнало времето нещо.....
5-6 клас като отговори е получил 1-В, 2-С, 3-С, 4-С, 5-А, 6-отг.7 и на 7-ма задача а/ 1, б/ 3, в/ невъзм.
Имал и задачите, но бързали да си хванат наобратно автобуса  и каза, че по-късно ще ми ги щракне и ще ми ги пусне. По неговите думи и на другите деца времето се е оказало недостатъчно.

Всичко без седма зад ми съвпада. На нея съм получил, че на а)720 б)480

Кога трябва да излязат резултатите?

какво ще кажете за 5 задача от 5 - 6 клас

m<2 , n<1 , 2n<2   значи m+2n <2+2=4