0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Какво става с резултатите? Може ли някой да ги снима, ако са излезли?
Какво става с резултатите? Може ли някой да ги снима, ако са излезли?
Доколкото ми е известно, вече са разлепени на място.

*

KOD

Както обикновено, търси се любител фотограф :)

Дали няма да ги разлепят на сайта на СМГ тази вечер?

*

MrD

Както обикновено, търси се любител фотограф :)
Тази сутрин имаше татковци фотографи. Дано отидат да снимат отново.

*

KOD

Най-много да ги качат, чак да ги разлепят в сайта не вярвам :)
Сега сериозно - няма яснота. Резултатите са в електронен вид, после са разпечатани и залепени в СМГ.
Техническа пречка да бъдат вече качени няма, но факт е, че не са...

Днес имаше татковци фотографи. Дано отидат да снимат отново.

Хех, аз ходих сутринта с хлапето, че имах път натам и също снимах. Но със съвсем друга подбуда - служебна - трябва да пусна ревю за един нов смартфон другата седмица и снимките бяха за тест на камерата му, без връзка със самото събитие :)
« Последна редакция: 6.06.2015, 20:12 от КрИс »

Пропътувахме 1000 км , не заслужаваме ли малко уважение от страна на организаторите .. В тези електронни времена , дали не е възможно да се избере друга форма на обявяване на резултати??

*

MrD

Най-много да ги качат, чак да ги разлепят в сайта не вярвам :)
Сега сериозно - няма яснота. Резултатите са в електронен вид, после са разпечатани и залепени в СМГ.
Техническа пречка да бъдат вече качени няма, но факт е, че не са...

Хех, аз ходих сутринта с хлапето, че имах път натам и също снимах. Но със съвсем друга подбуда - служебна - трябва да пусна ревю за един нов смартфон другата седмица и снимките бяха за тест на камерата му, без връзка със самото събитие :)
Хе-хе човек. Ако знаех, че си ти щях да се спра и да се запознаем.

*

Неактивен Kolada

  • 17
  • Пол: Жена
Някой знае ли кога ще могат да се видят работите на децата?????

Ако някой ги е видял може ли да сподели нещо- мнения,коментари, изненади, максимални резултати?

*

Неактивен smartguymam1

  • 5
  • Пол: Жена
Може ли решението на 6 задача от темата за 7-8 клас. Благодаря предварително!

Пропътувахме 1000 км , не заслужаваме ли малко уважение от страна на организаторите .. В тези електронни времена , дали не е възможно да се избере друга форма на обявяване на резултати??

Нямам думи просто. Тя цялата им работа е такава очевидно, като се почне със списъка.......

Не вярвам СМГ и СМБ да не могат да качат едни резултати.....

Имаме снимани резултати за 2 клас и за 7-8 клас. Не са отлично качество, но мисля, че ще свършат работа.