0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Имам резултатите на малките от Питагор снимани, ако някой го интересуват ?

Има разлепени резултати в ПЧМГ от обяд.
Сайтът го обновяват веднъж в месеца, ако имаме късмет някой може да снима резултатите и да ги качи. Аз научих само максималните резултати в 5 и 6 клас.
В пети клас има ли максимален, Ели?

Да, в пети клас в ПЧМГ има максимален резултат - на Борислав Кирилов.

Да, в пети клас в ПЧМГ има максимален резултат - на Борислав Кирилов.
В СМГ също се очакват няколко. Като цяло резултатите 5-6 клас се очертават височки в сравнение с предишни години.


*

Неактивен maibg

  • 16
Имам резултатите на малките от Питагор снимани, ако някой го интересуват ?
Аз се интересувам от резултатите на 4 клас в ПЧМГ. Не знам 4ти клас дали е към малките:)

Макс в 4 ти клас в Питагор - 105, минимален - 50 :-) А Питагор са малките на ПЧМГ

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
В СМГ също се очакват няколко. Като цяло резултатите 5-6 клас се очертават височки в сравнение с предишни години.

6 клас ги изтърваха тази година със задачите, май без ХП няма състезание без две дузини първенци. Ред им  е да ги изтормозят на ПМС и Шумен.
А Боби размаза всички шестокласници на вътрешния тест за школата, така че не е новина, че има макс резултат. Браво на детето!
« Последна редакция: 25.03.2015, 08:25 от EliG »


Резултати от Благоевград има ли?

На сайта на СМБ Плевен има изнесени останалите резултати за Плевен

6 клас ги изтърваха тази година със задачите, май без ХП няма състезание без две дузини първенци. Ред им  е да ги изтормозят на ПМС и Шумен.


Определено задачите за 5-6 кл тази година са били лесни. Ще има доста максимлни резултати. Интересно как ще се оправят организаторите с определянето на децата за националното. То само от ЕК ще наберат значителна бройка.

Има ли причина Варна да се бави отново?