0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, синът ми е първи клас в  София и е изкарал 85 точки,за първи път се явяваме и незнаем какво следва!
Моля за разяснение Децата ще получат ли медали и ако да кога и къде !
*

Неактивен kemi

  • 37
Здравейте, синът ми е първи клас в  София и е изкарал 85 точки,за първи път се явяваме и незнаем какво следва!
Моля за разяснение Децата ще получат ли медали и ако да кога и къде !

Защо не попитате организаторите в училището, където се е явило детето?

Здравейте, може и да съм пропуснала ,но някой може ли да каже верните  отговори за 7 клас ? Благодаря предварително.

Здравейте, в сайта на 7 СОУ Благоевград има резултати - http://7sou-blagoevgrad.com/


Резултати -ОУ "Княз Борис"-Бургас http://www.kniaz-boris.com/images/stories/novi/Kenguru2015.xls

*

Неактивен johny

  • 17
Дали само на мен ми е странно? Следя резултатите на 4 клас. От изнесените дотук /вярно без Варна и Пловдив, но с по-голямата част от софийските училища и Русе/ няма по-високи от 110 точки. И сега ОУ "Княз Борис"-Бургас - 4 резултата 120??.

Дали само на мен ми е странно? Следя резултатите на 4 клас. От изнесените дотук /вярно без Варна и Пловдив, но с по-голямата част от софийските училища и Русе/ няма по-високи от 110 точки. И сега ОУ "Княз Борис"-Бургас - 4 резултата 120??.
от 10 деца ???


*

Неактивен maibg

  • 16
от 10 деца ???

На пръв поглед изглежда, като че някой квестор е "ударил по едно рано". Дано не съм права, но е добре да се провери ситуацията.

*

Неактивен bobka

  • 25
И на мен са ми странни тези резултати. Сега като ги обяват в СМГ-то и ако няма максимални резултати ще се окаже, че Бургас е люлката на българските математически гении.

*

Неактивен Tatt

  • 14
Очакваме утре на ПМС Бургас да разбият конкуренцията!  :smiley:

Принципно бургазлии са едни от най-силните математици, изобщо не са за подценяване и смятам, че утре също ще пожънат успехи , нали така Vessi  :bravo

*

Неактивен bobka

  • 25
Колкото и да са силни 40% максимален резултат е съмнителен...Значи в София на напр. от 500 деца, ако имат наполовината поне 20% , да очакваме минумум 10 деца със 120 точки.