0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

синът ми е с 70т. ,първи клас.От 9 деца е 3-ти.Доволна съм и той е доволен и е надъхан другия път да е по-добър :hug:

Я да видя аз кой ме разнася из форумите!  :ole
Извинявам се за оф-топика. Надявам се таблицата да е полезна в този й вид.

Бях любопитна и погледнах, предполагам и други родители на четвъртокласници са погледнали резултатите на тези деца. Съжалявам, че не са се справили добре.

Радвам се, че не са от София. При тази конкуренция за СМГ, вземайки предвид, че в предварителния рейтинг тази година влизат само 3 състезания, от които едното е Европейско Кенгуру, резултатите от това състезание имат значение. Софиянци определено биха се поизнервили от 4 максимални резултата "излезли" от една класна стая:)

Някой има ли информация дали има максимален резултат (120) при четвъртолкасниците явили се в СМГ?

може да не са от София, но не им пречи да кандидатстват в СМГ. Михаела Константинова Костадинова/ ОУ Княз Борис I, Бургас/  фигурира в предварителния рейтинг вероятно поради заявен интерес за прием.

Я да видя аз кой ме разнася из форумите!  :ole
Извинявам се за оф-топика. Надявам се таблицата да е полезна в този й вид.
за това сложих цитат с твоето име,да се види трудът ти :)
Съжалявам,няма да се повтори ! :)Много полезна работа си свършила,благодарим !

Просто се пошегувах. Мислех, че е видно от подскачащия емотикон.  :)
Нали идеята е да сме си полезни. Само се надявам при сортирането да не е станало някакво разместване на имена и резултати, затова може би е добре всяко дете да си провери точките и в оригиналния файл.

*

Неактивен maibg

  • 16
От 4 клас в СМГ виждам само едно дете със 120 т. (от класа на сина ми:)) Браво!
« Последна редакция: 1.04.2015, 10:09 от maibg »

Някой знае ли , каква е причината във Варна да няма още резултати?

Аз се надявам,че и варненските резултати ще бъдат оповестен днес.Следва априлска ваканция,а едва ли учителите ще се засилят да проверяват тогава! :yahoo:

Според мен са проверени, но не ги качват..Затова се чудя за причината. Ама ще си остана с чуденката!

Виждам, че излязоха доста от резултатите на децата участвали в кенгуруто, но и доста се бавят. Не е само Варна. Ние сме от Бургас и пет училища са обявили резултати, но нашето още не е и се чудех има ли обявен официален срок.
От утре децата са във ваканция, част от учителите вероятно също и тогава сигурно резултатите ще останат за след празниците.

Много ми харесаха задачите на московската олимпиада за малки ученици, жалко че не се провежда във всички градове.

*

Неактивен johny

  • 17


Здравейте!Резултатите за Пазарджик знаете ли дали са излезнали?