Добавени събития

  • CIMC 2015 - International Mathematics Competition: 27.07.2015 - 1.08.2015

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Докладвам за СМГ малък отбор:
Иво Петров - злато
Иван Георгиев - сребро
До Виет Къонг - сребро
И аз благодаря най-вече на г-жа Данова за неуморната й работа с децата от 6 клас, както  и на г-жа Цветкова за успеха и с Иво.
*

KOD

Супер резултати, браво.

"Големите" на ПЧМГ мисля че имат 280 точки на отборното.
Това е супер много - значи решени 7 от 10 задачи, хлапето наистина се похвали, че е решило неговите, но толкова не съм очаквал.
Чудесно ако е така, предвид, че те са... юношите на турнира. В смисъл, СМГ са с отбор 4х9клас, Бургас и Варна с 3х9клас и 1х8 клас, а ПЧМГ са с 3х8 клас и 1х7 клас - реално имат отборно 5 години по-малко учене от отбора на СМГ :)
Индивидуално, всеки от четиримата от големия отбор на ПЧМГ има Merit сертификат.
« Последна редакция: 30.07.2015, 19:11 от КрИс »

"Малките" с много впечатляващи резултати! Браво! Поздравления и за децата, и за родителите, и за учителите. Най съм впечатлена от постижението на най-малкия от ПЧМГ.

За това кой на кого казал отговорите, то локално в малката ни държава всичко да беше винаги честно и чисто по състезания, да ревнем срещу бургазлии и да ги разпнем. При това, вие ако бяхте на мястото на учителите, точно на трите невъзможни за решаване задачи ли щяхте да кажете отговорите. Пък те даже с описание. И няма да ги предупредите да мълчат. Бургазлийчетата доста успешно са се изгъбаркали със софиянчетата.

Малките на СМГ на отборно са първи подгласници ..... каквото и да значи това. Ако някой знае, моля, да обясни, защото връзката беше лоша и не разбрах.

МГ Варна - малък отбор:
Венислав Иванов - сребърен
Ивайло Димитров - бронзов

*

KOD

Малко снимки от днешната разходка:

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Снимките, които успя да ми прати детето, личи си момичешкия поглед:

 
« Последна редакция: 31.07.2015, 07:35 от EliG »

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
И още - максималният резултат в малката група на състезанието е 12 точки. Интересно е какви са тези нерешими за час и половина задачи, които дори нито едно китайче от милиардната страна не е успяло да пребори.

Страхотни резултати! А има ли информация за големия отбор на Варна ?

*

KOD

http://klasirane.com/PMWC.asp

Добавени са задачи на български и английски от 18-тото PMWC 2015 - Хонг Конг

Чудесно, сега пък ще спят на летището.Егати и късмета тези деца. Дано утре поне да тръгнат изобщо и се намерят подходящи полети.Просто нямам думи.......китайска му работа.

*

KOD

Лош късмет, случва се полет да бъде отменен, по-добре отколкото летене с неизправен самолет.
Предполагам ще летят до Пекин със следващия полет на southern China утре в 7:30 сутринта китайско време.
Всички сигурно са в течение, но все пак да конспектирам -  вече има връзка с фирмата, закупила билетите - Деа травел. Аз звънях 5-6 пъти, но без резултат.
Сега се надяваме да успеят да направят някаква разумна пререзервация за полета на Аерофлот вдругиден, в 2:30 и децата да се върнат в понеделник.
Дочух и че посланика ни е на летището в Пекин, в опит да помогне.
« Последна редакция: 1.08.2015, 21:50 от КрИс »

*

KOD

ПП - Аерофлот има и директни полети Харлин - Москва, а Харлин е на час с автобус от Чангчун

Отишли са в хотел, дано подремнат малко.