0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Новата учебна година
« -: 2.10.2018, 10:00 »
Здравейте! Въпросът ми е към админа - ще има ли тази година публикуван тук в сайта календар на математическите състезания за тази учебна година? Превдарително благодаря за отговора!
*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Новата учебна година
« Отговор #1 -: 2.10.2018, 16:11 »
Здравейте! Въпросът ми е към админа - ще има ли тази година публикуван тук в сайта календар на математическите състезания за тази учебна година? Превдарително благодаря за отговора!

В момента го правя.
Ще има състезанията, които са ясни до момента и ще се допълва перманентно с актуални данни.
До няколко дни ще е качен.

Re: Новата учебна година
« Отговор #2 -: 5.10.2018, 15:18 »
Здравейте! В календара на математическите състезания пише, че математика без граници се провежда от 1 до 8-ми клас. На страницана на състезанието обаче е обявена и група 9-12 клас. Ще има ли тази година Математика без граници за големите или има някаква промяна? Още едно питане: може ли малко повече информация за състезанието PUMaC - само на място ли се провежда или има дистанционен кръг? Всеки ли може да участва или има подбор и организирано участие от България? Предварително благодаря!

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Re: Новата учебна година
« Отговор #3 -: 9.10.2018, 11:22 »
Информацията за Математика без Граници е променена, благодаря за забележката.
Състезанието на Принстън е само с покани, няма предварителен кръг и все още не е ясно ще има ли български отбори на него.