0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Когато критериите не са дейтални, това ни дава възможност да "изсмучем" от сгрешените подусловия 1-2 точки, ако случайно на детето не му достигат точки, за да премине в следващия кръг на ОМ. Докато в предишни години при детайлни критерии детето изкарва 15 точки, а ти се въртиш и се чудиш от къде да му напишеш 1 точка, че да го пратиш на следващ кръг, защото знаеш, че детето има потенциал, но просто е допуснало техническа грешка.
На сайта на РИО Варна са публикували протокол с допуснати за участие в областния кръг. Не мога обаче да отварям и копирам архивирани файлове....
« Последна редакция: 13.01.2015, 15:33 от D-Ivanova »

*

KOD

На сайта на РИО Варна са публикували протокол с допуснати за участие в областния кръг. Не мога обаче да отварям и копирам архивирани файлове....

http://rio-varna.bg/images/files/Mat_130114.rar

за Бургас има ли някъде изнесено кои са допуснатите?

Колко са участниците в областния кръг на Национална Олимпиада по Математика в Стара Загора

Колко са участниците в областния кръг на Национална Олимпиада по Математика в Стара Загора
143.  :)

*

KOD

Областен кръг на НОМ - вторник, 3 февруари 2015 г. - 09 часа
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕТО ПО КЛАСОВЕ:
- 4 клас трябва да се яви в 112 ОУ Стоян Заимов, ул. „Княз Ал. Дондуков” №60
- 5 и 6 клас следва да се явят в 18 СОУ Уилям Гладстон, ул. „Пиротска” №68
- 7 клас се явява в 1 СОУ Пенчо Славейков, ул. „Стара планина” №11
- 8, 9, 10, 11 и 12 клас се явяват в НПМГ Акад. Любомир Чакалов, ул. „Бигла” №56
ВАЖНО: Учениците ще бъдат допускани до залите само след представяне на документ за самоличност или ученическа лична карта и трябва да заемат местата си по зали до 08:30 часа. След този час няма да бъдат допускани в съответното училище.
« Последна редакция: 21.01.2015, 19:27 от КрИс »

Има ли някъде публикувани протоколите от РИО СОФИЯ от олимпиадата по математика на 20,12,2014? Аз не ги намирам на страницата им.

*

KOD

Има ли някъде публикувани протоколите от РИО СОФИЯ от олимпиадата по математика на 20,12,2014? Аз не ги намирам на страницата им.

Не

*

KOD

Хмм, по първа информация - много лесен областен кръг за 7 клас.
Детето ми звънна, че е готово само 2 часа след началото! Никога не е излизал толкова рано.

Много интересно какво ще стане - голям брой участници на Национален кръг?

*

Неактивен vesii

  • 59
И нашата информация е подобна... Един час след началото с претенции за максимален резултат. Единствено притеснение е дали три удивителни се броят за знак или някаква подсказка...

*

Неактивен vesii

  • 59
Може ли след края на олимпиадата някой да ми прати предполагаеми отговори?

*

KOD

На работа съм днес до късно, иначе хлапето каза, че има и отговорите, и задачите, но няма да смогна преди вечерта :(

*

Неактивен EliG

  • 139
  • Пол: Жена
Моля някой да пусне отговорите за 6 клас, тук или на лични. Благодаря!