0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Добавени са резултати от Пролетни Математически Състезания 2017 и Национален круг на Олимпиада по Математика 2017.

Повече подробности
*

Неактивен stmar

  • 13
  • Пол: Мъж
Разглеждах рейтинг 2 при 7 клас и се затрудних да установя как се определя този коефициент.  Все пак според мен той е сбор от точките, получени на ЗМС и НОМ. Въпросът ми е тогава защо участват и ЕМТ. Ако се вземе в предвид и ЕМТ то Валери Ванков ще се окаже на второ място при така формиращите се коефициенти, и ще настъпят малки размествания сред останалите участници... А може би аз нещо се заблуждавам?

Разглеждах рейтинг 2 при 7 клас и се затрудних да установя как се определя този коефициент.  Все пак според мен той е сбор от точките, получени на ЗМС и НОМ. Въпросът ми е тогава защо участват и ЕМТ. Ако се вземе в предвид и ЕМТ то Валери Ванков ще се окаже на второ място при така формиращите се коефициенти, и ще настъпят малки размествания сред останалите участници... А може би аз нещо се заблуждавам?
Както е написано в самия рейтинг.
Р 2 за 7 и 8 клас - Сбор на точките, получени на ЗМС, ПМС и Олимпиада по математика - Национален кръг.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Разглеждах рейтинг 2 при 7 клас и се затрудних да установя как се определя този коефициент.  Все пак според мен той е сбор от точките, получени на ЗМС и НОМ. Въпросът ми е тогава защо участват и ЕМТ. Ако се вземе в предвид и ЕМТ то Валери Ванков ще се окаже на второ място при така формиращите се коефициенти, и ще настъпят малки размествания сред останалите участници... А може би аз нещо се заблуждавам?

За да няма затруднения, в класацията има линк към секция с обяснения...
http://alekdimitrov.com/klasacii/2016-2017/defb.asp?cls=7#description

ЕМТ не е състезание, от което зависи участие в международен турнир в 7 и 8 клас и няма причина да бъде включвано в рейтинг 2 за тези 2 класа. То е такова само за 9 - 12 клас.

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Резултатите от провелия се наскоро математически турнир Академик Кирил Попов са нанесени в националните класации на математиците от 5 и 6 клас.

Вижте текуща класация по математика:

5 клас

6 клас

Здравейте! Състезанието на ПЧМГ ще бъде ли включено в класациите за миналата година за 5-6 клас? 

*

Неактивен kod

  • 582
  • Пол: Мъж
    • Alek Dimitrov
Трябваше, но... съм забравил :)
Съжалявам за което. Дали ще го добавя... ами знам ли, не мога да обещая, ако ми дойде пауър тези дни е възможно.


По-важната задача е да обмисля ще ги бъде ли класациите през следващата година, където има 2 неизвестни - ще се публикуват ли резултати и ще имам ли необходимото време да ги поддържам и правя.