0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

*

KOD

през уикенда, съжалявам, имам много ангажименти и чак тогава ще го направя.

*

Неактивен leila

  • 37
"ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ НА УЧЕНИЦИТЕ, КОИТО ОБЛАСТНАТА КОМИСИЯ                           
ПРЕДЛАГА ЗА ДОПУСКАНЕ  ДО НАЦИОНАЛНИЯ КРЪГ НА                           
ОЛИМПИАДАТА ПО МАТЕМАТИКА  2015 Г.                           
ОБЛАСТ ПЛОВДИВ"
Това е написано на протоколите с резултатите в Пловдив на учениците от 4, 5 и 6 клас. Нещо не разбирам, нали за тях няма национален кръг?                           


*

KOD

Кога да очакваме обновения рейтинг на четвъртокласниците за прием в СМГ?

Резултатите на четвъртокласниците от София са въведени в математическата класация за прием в СМГ след 4 клас

През уикенда ще бъдат обновени и математическите класации за 5 и 6 клас.



РИО - Пловдив са качили нов файл с резултати, който включва и групата на 7-12 клас.

http://www.riobg.com/messages/file_messages_16/protokol_3_new1.xls

Направи ми впечатление, че срещу резултати за осми клас от 13 и 15 точки пише " в национална комисия".

*

KOD

РИО - Пловдив са качили нов файл с резултати, който включва и групата на 7-12 клас.

http://www.riobg.com/messages/file_messages_16/protokol_3_new1.xls

Направи ми впечатление, че срещу резултати за осми клас от 13 и 15 точки пише " в национална комисия".

Хаха, в 7-ми клас това 7 2 7 е... кошмарно често :)
Пак ще има обсъждане на прословутата 2-ра задача.

В 8-ми клас наистина интересно - много сложни задачи?

За Габрово няма ли резултати от олимпиадата? Погледнах рейтинга и ми направи впечатление.

*

Неактивен Ant12

  • 234
Направи ми впечатление, че срещу резултати за осми клас от 13 и 15 точки пише " в национална комисия".

Според Регламента за IV – VIII клас: “Предложението за допускане до участие в националния кръг става по фиктивни номера на учениците от VII и VIII клас, които са оценени с 16 или повече точки от областния кръг, а при липса на такива ученици се предлагат първите трима с най–много точки от областния кръг.”

Първите трима от 8-ми клас в Пловдив имат съответно 16, 15 и 13 точки и са предложени за национален.

За Габрово няма ли резултати от олимпиадата? Погледнах рейтинга и ми направи впечатление.

Има резултати. Къде да ги изпратя. Дайте адрес. РИО не искат да ги публикуват.
« Последна редакция: 27.02.2015, 20:14 от hris56 »

Да, знам как е по регламент. Просто ми направи впечатление, че в Пловдив правилото е приложено, а има други РИО, където подобни предложения няма ( може би, защото точките на участниците са малко и областната комисия е преценила, че нямат шанс да продължат на национален кръг). Говоря за протоколи, като този на Стара Загора. Има само един предложен за национален кръг в седми клас и никой - в осми.

Има резултати. Къде да ги изпратя. Дайте адрес.
Можете да ги прикачите в поста си тук, като използвате " допълнителни опции".

това е класирането в Габрово
« Последна редакция: 27.02.2015, 20:26 от hris56 »